Indevexi ettevõttest

Indevex asutati aastal 2001 ideega, et looduslikult tasakaalustatud toitumine on inimese kehale parim terve organismi ülesehitamiseks, hea tervise säilitamiseks ja diabeedi ennetamiseks. Meie ajalugu läheb isegi tagasi Kanadasse, kus üks arst hakkas uurima lapsi, kellel olid kognitiivsed häired, nagu ADHD ja muud sellelaadsed seisundid. See analüüs viis arvamuseni, et lapsed, kellele oli pandud kognitiivse häire diagnoos, said vale toitu mitte ainult sellest hetkest, vaid elu algusest peale viljastumise hetkest. See teadmine korjati üles ja arendati edasi siin Rootsis, ettevõttes Indevex.

Tänapäevased uuringud on näidanud, et see hüpotees oli tõsi. Mitmed avaldatud uurimistööd on näidanud seost laste kognitiivsete häirete ilmnemise ja keskkonna vahel, kus loode areneb – eriti viimase kolme raseduskuu puhul. Lisaks ulatuslikule alusuuringule ja tootearendusele, mille jaoks meelitama enda juurde nii Rootsi kui ka rahvusvahelisi meditsiinieksperte, on Indevex alates 2006. aastast arendanud ravivõimalus 2. tüübi diabeedi raviks, mida nimetatakse meditsiiniliseks toitumisteraapiaks. Praeguse seisuga on Indevex avaldanud kaks uuringut, mis kinnitavad, et meie ravi on üsna tõhus. Kolmas uuring on avaldamiseks valmis.

2014. aastast on meie uuringud ja arendustööd keskendunud täielikult gestatsioonidiabeedile (Gestational Diabetes Mellitus, GDM). Nüüd me näeme, et suudame nii ennetada selle haiguse teket kui ka saavutada tagasipöörde, nt gestatsioonidiabeedi diagnoosi negatiivsete tagajärgede suhtes. Meie esimene toode Preload® Balance tuli müügile sügisel 2016. Ettevõtte teaduslikud tõestused ja veendumus on, et looduslikult tasakaalustatud toitumine on igaühe igapäevases elus esimesel kohal, kuid ennekõike on tähtis laduda alus ema ja tema sündimata lapse tervislikele eludele. See tähendab tüsistuste ja tulevaste haiguste ennetamist mõlemal.

Alustage Preload® Balance’iga

Tellige endale Preload® Balance, toetudes meditsiinilisele toitumisteraapiale.

Veebipoodi