Praegustele ja tulevastele lastevanematele

Palju õnne raseduse või planeeritud raseduse puhul! Lapsevanemaks olemine ja selleks saamine on üks imelisemaid sündmusi, mis elus juhtub. Meie esimene eesmärk on tagada, et teie kui ema tunnete end hästi enne rasedust, selle ajal ja pärast ning et teie ja lapse tervis on hea.

Mida üldse tähendab suur veresuhkrusisaldus?

Küsimustele raseduse kohta, nõu dieedi, elustiili ja rasedusaegse diabeedi võimaliku riski kohta leiate siit lihtsalt, sest me oleme selleks loonud vastava veebilehekülje. Siit leiate turvatunnet targa nõu näol, mis põhineb aastatepikkusel uurijate, arstide ja ämmaemandate kogemustel. Meie eesmärk on terved emad tervete lastega!

Loe edasi

Enne rasedust

Kui te plaanite rasestuda, peate mõtlema oma tervisele ja elustiilile, et rasedus kulgeks tervislikult. Kui te soovite nii endale kui ka lapsele pakkuda parimaid tingimusi, on tähtis õige toitumine õigetes kogustes. Pärast rasestumist on soovitatav registreerida rasedus sünnituskliinikus (vahel kutsutakse ka sünnitusmajaks).

Lisainfo sünnituseks ettevalmistamise kohta

Mis on rasedusaegne ehk gestatsioonidiabeet?

Igal aastal registreeritakse Rootsis 5000 naisel gestatsioonidiabeet. See haigus tähendab, et ema veres on suhkrusisaldus suur, mis võib mõjutada nii tema enda kui ka lapse tervist. Gestatsioonidiabeeti esineb suhteliselt harva. Seda põhjustab keha insuliini tootmine, mis ei ole alati piisav, kui kaks või enam organismi peab jagama ema insuliinikogust. Kuna gestatsioonidiabeediga kaasneb mitmeid riske, on tähtis seda võimalikult kiiresti ravida.

Lisainfo rasedusdiabeedi kohta

Tervislik eluviis

Gestatsioonidiabeeti saab ravida kolmel viisil. Te saate oma eluviisi muuta õigesti söömise ja liikumise teel, mis aitavad veresuhkrusisaldust vähendada. Ravida on võimalik ka ravimite abil. Veel on võimalik saada looduslikult tasakaalustatud meditsiinilist toitumisteraapiat oma veresuhkru stabiliseerimiseks, et nii teie kui ka laps säilitaksite optimaalse tervise.

Rohkem tervislikust eluviisist

Alustage Preload® Balance’iga

Tellige endale Preload® Balance, toetudes meditsiinilisele toitumisteraapiale.

Veebipoodi

Küsi nõu ämmaemandalt

CallMidwife meeskond on treenitud, et vastata Preload Balance alastele küsimustele.

Vaata lisaks CallMidWife.com

Indevexi ettevõttest

Uuringutest, mida oleme paljude aastate jooksul koos juhtivate Rootsi ja rahvusvaheliste teadlastega diabeedi ning endokrinoloogia valdkonnas korraldanud, tuvastasime toitained, mis annavad kehale õigeid signaale insuliini ja veresuhkru õige sisalduse hoidmiseks. Tulemuseks oleme välja töötanud meditsiinilise toitumisteraapia meetodi kui lihtsa viisi veresuhkru stabiliseerimiseks.

Loe edasi Indevexist