Materjal

Indevex asutati 2001. aastal, lähtudes ideest, et loomulik ja tasakaalustatud toit on parim, mida inimkeha saab kasutada organismi elujõu tagamiseks, tervise säilitamiseks ja haiguste vältimiseks. Lisaks ulatuslike alusuuringute läbiviimisele ja tootearendustööle, mille käigus rakendame nii Rootsi kui ka teiste riikide arstide erialaseid teadmisi, on Indevex alates 2006. aastast tegelenud II tüübi diabeedi ravikontseptsioonide uurimise ja väljatöötamisega. Alates 2014. aastast oleme oma uuringutes ja arendustöös täielikult keskendunud rasedusaegsele diabeedile (inglise keeles Gestational Diabetes Mellitus – GDM). Praeguseks on Indevex avaldanud kaks uurimust, milles on esitatud tõendeid meie meetodi toimivuse kohta. Kolmas uurimus on avaldamiseks valmis. Meie sooviks on rasedusaegse diabeedi tekkimist ära hoida ja ka antud diagnoosiga kaasnevaid negatiivseid tagajärgi tagasi pöörata.

Uuringud ja aruanded

Indevex on avaldanud kaks uuringut ja varsti kinnitatakse avaldamiseks ka kolmas uuring. Esimene uuring on enne-pärast uuring 2. tüübi diabeediga patisentidel. Osalejad tarbisid ettevõtte tooteid ja saavutasid postprandiaalse veresuhkru reaktsioonis hea tulemuse. Uuringut on võimalik alla laadida täies mahus allpool.

Teine uuring on randomiseeritud platseebokontrollitud uuring gestatsioonidiabeediga (GDM) naistel, kes kasutasid pärast diagnoosi saamist ettevõtte tooteid. Saavutati häid tulemusi, sealhulgas plasma paastuglükoosi ja postprandiaalse veresuhkru reaktsioonides. Uuringut on võimalik alla laadida täies mahus allpool.

Kolmas uuring, mida ei ole veel avaldatud, on randomiseeritud platseebokontrollitud uuring gestatsioonidiabeediga (GDM) naistel. See uuring näitab häid tulemusi tähtsate kliiniliste tegurite osas. Seda uuringut on tutvustatud ESPEN-ile (European Society of Clinical Nutrition and Metabolism) Kopenhaagenis 2016. aastal. Plakati võite alla laadida allpool.

Indevex asutati aastal 2001 ideega, et looduslikult tasakaalustatud toitumine on inimese kehale parim terve organismi ülesehitamiseks, hea tervise säilitamiseks ja diabeedi ennetamiseks. Lisaks ulatuslikule alusuuringule ja tootearendusele, mille jaoks meelitama enda juurde nii Rootsi kui ka rahvusvahelisi meditsiinieksperte, on Indevex alates 2006. aastast arendanud ravivõimalus 2. tüübi diabeedi raviks. 2014. aastast on meie uuringud ja arendused täielikult suunatud gestatsioonidiabeedile (GDM). Praeguse seisuga on Indevex avaldanud kaks uuringut, mis kinnitavad, et meie ravi on üsna tõhus. Kolmas uuring on avaldamiseks valmis. Nüüd me näeme, et suudame nii ennetada selle haiguse teket kui ka saavutada tagasipöörde.