Tervishoiutöötajatele

Siit leiate lisateavet ja teaduslikke dokumente (nt avaldatud uuringud, brošüürid) gestatsioondiabeedi ja Preload® Balance toote kohta.

Gestatsioonidiabeet

Gestatsioonidiabeet ehk rasedusdiabeet (Gestational Diabetes Mellitus, GDM) kujutab endast glükoositalumatust, mis tekib või avastatakse raseduse ajal. Epidemioloogilised uuringud on näidanud, et GDM-i keskmine levimus läänemaailmas jääb kahe kuni üheksa protsendi vahele. Selgelt on väljendunud nende arvude suurenemine iga aastaga. Suureks väljakutseks on teaduspõhised elustiili muutused, mis aitavad GDM-i ennetada ja vähendada pikaajalisi riske, mis on seotud ravimata GDM-iga. GDM-il võivad olla tõsised tagajärjed nii emale, lootele kui ka vastsündinule, sealhulgas suurenenud risk metaboolse haiguse, näiteks 2. tüübi diabeedi tekkeks hilisemas elus.

Rohkem GDM-ist

Makrotoitainete eelkoormus

Selleks, et ravida ülekaalulisust/rasvumist, kasutatakse tervishoius 2. tüübi diabeedi ja teiste metaboolsete haiguste ravimeid, kallimad variandid hõlmavad eluaegset ravimite võtmist ja/või bariaatrilist operatsiooni. Kuna 2. tüübi diabeedi levimus on üle maailma tohutult kasvanud, on tõeliseks proovikiviks arendada jätkusuutlikke muudatusi inimese elustiilis, mis võiksid vähendada 2. tüübi diabeedi väljakujunemise riski ja selle pikaajalisi tagajärgi. Elustiili muudatused toovad tihtipeale kaasa paranenud elukvaliteedi nende jaoks, kes muudavad oma toitumis- ja liikumistavasid. On leitud uus meetod, mis vastab nendele kriteeriumidele: selleks on nii-öelda makrotoitainete eelkoormuse teraapia, mis on välja töötatud mitmes juhtivas ülikoolis 2. tüübi diabeedi raviks ja ennetamiseks.

Rohkem makrotoitainete eelkoormusest

Materjal

Rohkem kui 15 aastat uuringuid ja lõppkasutaja kogemusi on juhtinud meid punkti, kus uue ravimeetodi tõhusus ja ohutus on üsnagi põhjendatud. 2012. aastast alates on ettevõte läbi viinud uuringud juhtuvates ülikoolides, kus põhifookuses on olnud toodete kliiniline hindamine eesmärgiga ravida diabeeti ja teisi metaboolse sündroomi toimeid. Indevex on korraldanud pea kakskümmend jälgimist ja prooviuuringut 2001. aastast saadik ehk alates Indevexi algusaastast. Indevex on avaldanud kaks uuringut ja varsti kinnitatakse avaldamiseks ka kolmas uuring.

Uuringud ja aruanded

Meie uuringutest

Indevex on rohkem kui 15 aastat investeerinud alus- ja kliinilistesse uuringutesse, et meditsiinilisest toitumisteraapiast arendada kliinilist ravimeetodit ning võidelda metaboolse sündroomi ja selle tagajärgedega, nagu diabeet ja rasvumine. Makrotoitainete eelkoormuse meetod põhineb viimistletud ja standarditud toitainete kooslusel, mis lubab katseid korrata nagu konventsionaalsete ravimite puhulgi, kuid samas koosneb see täies ulatuses looduslikult tasakaalustatud parima kvaliteediga toitainetest.

Rohkem uuringutest

Ettevõttest Indevex

Indevex asutati aastal 2001 ideega, et looduslikult tasakaalustatud toitumine on inimese kehale parim terve organismi ülesehitamiseks, hea tervise säilitamiseks ja diabeedi ennetamiseks. Lisaks ulatuslikule alusuuringule ja tootearendusele, mille jaoks meelitama enda juurde nii Rootsi kui ka rahvusvahelisi meditsiinieksperte, on Indevex alates 2006. aastast arendanud ravivõimalus 2. tüübi diabeedi raviks. 2014. aastast on meie uuringud ja arendused täielikult suunatud gestatsioonidiabeedile (GDM). Praeguse seisuga on Indevex avaldanud kaks uuringut, mis kinnitavad, et meie ravi on üsna tõhus. Kolmas uuring on avaldamiseks valmis. Nüüd me näeme, et suudame nii ennetada selle haiguse teket kui ka saavutada tagasipöörde.

Rohkem ettevõttest Indevex