Müügitingimused

Müügitingimuste kehtivus

1) Müügitingimused kehtivad indevex.ee veebipoest ostja (edaspidi Ostja) ja ettevõtja Indevex OÜ (edaspidi Veebipood indevex.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad indevex.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

3) Veebipood indevex.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel indevex.ee/muugitingimused.

Hinnainfo

1) Kõik veebipoes indevex.ee toodud hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

2) Makseid võetakse vastu eurodes (€).

3) Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (24 tundi pärast tellimuse vormistamist).

4) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Ostja ja Indevex OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

5) Veebipood indevex.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel indevex.ee/toode/preload-balance.

Tellimuse vormistamine

1) Lisage soovitud tooted ostukorvi.

2) Tellimuse vormistamiseks suunduge ostukorvi (link ostukorvile asub lehe päises ja menüüs) ja veendu valitud kauba õigsuses ja kogustes.

3) Tellimuse vormistamiseks ja kauba eest tasumiseks vajutage lingile “Mine kassasse”.

4) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv tarneviis ja valige sobiv maksevalik. Tellimuse eest saate mugavalt tasuda pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, Sampo, Nordea vm) või pangaülekandega. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt.

5) Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

6) Veebipoes sooritatud tellimusi töödeldakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 14, vormistatakse tellimus järgmisel esmaspäeval.

Müügilepingu jõustumine

1) Kauba müügilepinguga kohustub veebipood indevex.ee andma Ostjale üle olemasoleva või veebipood indevex.ee poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Ostjale, Ostja aga kohustub veebipood indevex.ee’le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 24 tunni möödudes alates tellimuse vormistamisest.

3) Müügileping jõustub pärast Ostja tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

Kohaletoimetamine

1) Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.

2) Ostudel, mille toodete kogusumma jääb alla 200.00 euro, lisandub hinnale transpordi hind.

3) Kauba saatmiskulud kannab Ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

4) Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood indevex.ee tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartnerile Itella Smartpost kullerile.

5) Saadetised jõuavad üldjuhul Ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

6) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.

7) Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

8) Veebipood indevex.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood indevex.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

Tagastamisõigus

1) Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Taganemisavalduse tüüpvorm on toodud veebipoe indevex.ee/muugitingimused kodulehel.

2) Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Ostja asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Ostja käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

3) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus ning saata see aadressile info@indevex.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

4) Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. Klient tasub tarnega seotud kulud.

5) Taganemisavalduse kättesaamisel tagastame Ostjale viivitamata kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas Ostja kasutatud eseme kättetoimetamise kulud, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel.

6) Indevex OÜ’l on õigus tagasimakset enne mitte teha, kui klient on ostetud kauba tagastanud või klient on esitanud tõendi, et on kauba logistikafirmale edastanud.

7) Indevex OÜ teeb tagasimakse samale kontole, millelt makse laekus.

Vääramatu jõud

1) Veebipood indevex.ee ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood indevex.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

Isikuandmete töötlemine

1) Ostja annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Ostja isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

2) Ostjal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

3) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Ostja personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

Pretensioonide esitamise kord

1) Palume meid koheselt teavitada e-posti info@indevex.ee, kui saadud kaup ei ole teie poolt tellitud ese või see on vigane, kuid mitte hiljem kui 2 kuu möödudes alates toote mittevastavuse või puuduse teadasaamise hetkest.

2) Palume märkida nõuedesse teie kontaktandmed, ostukuupäev, toote puuduse kirjeldus ja nõude sisu.

3) Valesti saadetud toote või kehva kvaliteedi puhul täitke palun tagastamisnõue. Indevex OÜ teeb tagasimakse ostetud tootega seotud kuludelt, kaasa arvatud tagastamisega seotud saatmiskulud. Palun hoidke alles postitusega seotud dokumendid ja saatke need mailiaadressile info@indevex.ee koos tellimuse numbriga.

Ostja õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

1) Kui Veebipood on keeldunud Ostja kaebust lahendamast või Ostja ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Ostja esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Ostja võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.